top of page

İADE ŞARTLARI

 

İade Kargoyu Nasıl Göndereceğim?

 

İade edeceğiniz ürünleri “Aras Kargo Acıbadem” şubesine Hakkı Levent Bülgin adına ürünlerin faturası ile birlikte kargo ücretini karşılayarak göndermeniz ve gönderi esnasında aldığınız takip numarasını iade formuna eklemeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğim ürünü kaç gün içerisinde gönderebilirim?

Sipariş tarihinden itibaren 15  gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz bir şekilde ürün/ürünlerin iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 100 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

İade ettiğim ürünün bedeli kaç günde hesabıma yansır?

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 100 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,
• İade formu ( online olarak doldurulacaktır , çıktı almaya gerek yoktur)
• Sipariş tarihinden itibaren 15  günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

  • Kısmı iadelerde iade edilmeyen tutar 100 TL ve altı olması halinde kargo ücreti kesilerek iade yapılacaktır.

murty99.com‘ a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri olmaması halinde iade kabul edilmez.

bottom of page